Naprawa świateł w aucie

4208/5000Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z wagi swoich reflektorów i uważa je za coś oczywistego. Reflektory są tym, co widać w nocy i według Narodowego Instytutu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego są główną przyczyną wypadków w nocy. Winowajcami są mętne, mętne, nieskuteczne i źle ustawione soczewki reflektorów, które wymagają naprawy w inny sposób. Średnio 9 na 10 samochodów poruszających się obecnie po drogach ma brudne lub pożółkłe reflektory, które znacznie pogarszają widoczność i wymagają wymiany, naprawy lub profesjonalnego czyszczenia. Fundacja AAA na rzecz bezpieczeństwa ruchu.

Nie tylko utrudnia to zobaczenie, ale także utrudnia innym kierowcom zobaczenie Cię. To znacznie zwielokrotnia ryzyko wypadku i po prostu nie jest bezpieczne. Samochody lub ciężarówki ze złymi reflektorami, które wymagają naprawy, są po prostu naprawdę niebezpieczne. Te same reflektory można łatwo naprawić za pomocą niewielkiej naprawy reflektora. Ta sama naprawa reflektora może również pomóc w uniknięciu licznych wejść i zwiększyć bezpieczeństwo jazdy.

Koszt naprawy świateł w samochodzie

Jak sobie radzisz z naprawą reflektorów w swoim samochodzie? Przede wszystkim, a najprostszą naprawą jest przywrócenie przyciemnionych reflektorów. 90% samochodów ma pewien stopień zmętnienia i uszkodzenia soczewki, co zmniejsza moc światła. Można to łatwo naprawić za pomocą zestawu naprawczego do reflektorów.

Zestaw naprawczy reflektorów okazał się tak skuteczny, że został zatwierdzony przez wiele agencji rządowych, a nawet otrzymał patent federalny. To bardzo ekonomiczna alternatywa dla wymiany reflektorów, która może kosztować nawet 300 USD za sztukę. „Wyczyść reflektory lub zleć ich profesjonalną renowację i naprawę (nasz wydział naprawia reflektory we wszystkich naszych radiowozach policyjnych i pojazdach służbowych.

Brudne reflektory zmniejszają widoczność nawet o 90%” – powiedział zespół ds. Bezpieczeństwa ruchu drogowego policji Nowego Jorku. Naprawa reflektorów pracuje nad zresetowaniem pochmurnych reflektorów, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo.

Drugą ważną kwestią jest prawidłowe ustawienie reflektorów. Nieprawidłowo ustawione reflektory mogą pogorszyć percepcję głębi, utrudnić widzenie i zwiększyć odblask w nocy. Odblaski z nadjeżdżających samochodów są również ważnym czynnikiem w wypadkach nocnych.

Nawet jeśli Twoje soczewki różnią się tylko trochę od tej marki, mogą znacznie zmniejszyć Twój wzrok i znacznie zwiększyć blask w nocy. Szybkie sprawdzenie może wykazać, czy soczewki są odpowiednio ustawione. Za niewielką opłatą możesz szybko skalibrować i skorygować swoje soczewki. Prawidłowe ustawienie i kalibracja reflektorów jest istotną częścią naprawy reflektorów.

Naprawa Xenonów w samochodzie

Jaśniejsze żarówki powinny być standardem we wszystkich pojazdach i stanowić integralną część naprawy reflektorów. Po usunięciu zamglenia i prawidłowym ustawieniu soczewek nadszedł czas, aby wypróbować niektóre z jaśniejszych żarówek zamiennych, które mają większe pola i wyższą moc światła. Dzięki niedawnym udoskonaleniom lampy Xeon i tym podobne nie są bardzo drogie i mogą znacznie poprawić pole widzenia i bezpieczeństwo w nocy.

Zwykle zaczynają się od około 100 do 200 ZŁ za sztukę i zwiększają jasność światła nawet o 35% lub więcej. Prawidłową naprawę reflektorów dopełniają żarówki zapalniczki. Nie tylko wygląda lepiej, ale także staje się dużo bezpieczniejszy.

Masz to, naprawa reflektorów jest łatwa. Gdy wystarczająca liczba ludzi zda sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, potencjalnie wykonaliby te kroki, aby naprawić i naprawić nieprawidłowo oświetlone, zepsute i przyciemnione reflektory, i przestaliby być główną przyczyną nocnych wypadków. Miejmy nadzieję, że uniknięto by wielu niepotrzebnych wypadków samochodowych i śmierci.